Today I finished my matura presentation. I'm very happy from that. Tomorrow I have to organize it and make an attemp to speed if I fit in time. I fear that perhaps I don't fit at this time.
And like yesterday, today (12 to 19 pm) I spend on making matura presentation. But it was worth it. I already have the peace of mind ! :D
Outside the window is still very frostily and in addition the wind began to blow which means that the temperature will be felt even lover ;/ Holy shit !
* * *
Photos for today: colors of spring
2012/01/30
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Flickr
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos and videos from fotografkaa. Make your own badge here.
Kocham czytać
FAN BOX
About
- fotografka
- Poland
- Do tej pory jedyną działalnością, którą zajmowałam się w sieci była fotografia. W końcu nadszedł ten dzień, aby fotografię połączyć z moją drugą pasją - kosmetykami. Wiem, że na początku może być trudno, ale mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy i wsparciu czytelników blogowanie stanie się dla mnie nieodzowną częścią życia :) * * * Young artist who can't imagine life without photography ♥
Visits
Followers
Popularne posty
Archive
-
▼
2012
(84)
-
▼
1
(19)
- Tuesday - small working day
- Monday - the next hard working day
- Sunday - hard working
- Saturday - lazy today
- Winter holidays
- What?! Monday ?!
- Saturday - busy day ?
- Friday !
- Friendly request
- Unfortunately...
- Disease :(
- Small disease slowly change in big disease
- Little disease :(
- Terrible headache
- Oh nooo ;(
- Saturday - fucking day
- Day off
- Tired
- Finally
-
▼
1
(19)


Śliczne. :)
OdpowiedzUsuńDziękuję ;*
UsuńŁadne zdjęcia :D
OdpowiedzUsuńpracowite ferie ^^ dobrze, dobrze , tak trzymaj !
HA HA HA XD Nie będę :PP
Usuńszkoda
UsuńOj tam oj tam XD
UsuńBardzo ładne zdjęcia. :) Pierwsze ma ciekawy i fajny klimat. Chociaż drugie też, ale moim faworytem jest pierwsze :D.
OdpowiedzUsuńRozumiem, że latem będziesz wstawiała zimowe fotki? ;>
Pozdrawiam!
Dziękuję ^^
UsuńHaha, być może XD
Podziwiam, że tak szybko ją skończyłaś. Ja tak długo to robiłam, aż nie mogłam nieraz spać po nocach z nerwów :P Ale ja takie jakieś dziecko jestem...nie wiem jak sobie poradzę na studiach ://
OdpowiedzUsuńNom XD Szybko zrobiłam bo w sumie to miałam łatwy temat i dlatego szybko mi poszedł :)
UsuńPoradzisz sobie :)