Yes, I have finally winter holidays. I waited for them very long and in the end I have them ! : D
Today I am very tired, but I don't want to write about it.
That's all for today - tomorror or on Sunday I write more...I hope.
* * *
Photo for today: remembrance of summer holidays
2012/01/27
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Flickr
www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos and videos from fotografkaa. Make your own badge here.
Kocham czytać
FAN BOX
About
- fotografka
- Poland
- Do tej pory jedyną działalnością, którą zajmowałam się w sieci była fotografia. W końcu nadszedł ten dzień, aby fotografię połączyć z moją drugą pasją - kosmetykami. Wiem, że na początku może być trudno, ale mam nadzieję, że dzięki ciężkiej pracy i wsparciu czytelników blogowanie stanie się dla mnie nieodzowną częścią życia :) * * * Young artist who can't imagine life without photography ♥
Visits
Followers
Popularne posty
Archive
-
▼
2012
(84)
-
▼
1
(19)
- Tuesday - small working day
- Monday - the next hard working day
- Sunday - hard working
- Saturday - lazy today
- Winter holidays
- What?! Monday ?!
- Saturday - busy day ?
- Friday !
- Friendly request
- Unfortunately...
- Disease :(
- Small disease slowly change in big disease
- Little disease :(
- Terrible headache
- Oh nooo ;(
- Saturday - fucking day
- Day off
- Tired
- Finally
-
▼
1
(19)
+pop.jpg)
Zazdroszczę Ci, że masz już ferie! Moje województwo rozpoczyna je dopiero dziesiątego :(.
OdpowiedzUsuńUrocze zdjęcie, chociaż tło mogłoby być bardziej rozmazane (to się chyba zowie głębia ostrości, tak się przynajmniej mojemu amatorskiemu zmysłowi wydaje ^^).
Pozdrawiam i zapraszam do mnie na nowe zdjęcie. :]
Doczekasz się :D
UsuńMogłoby być, jednak to zdjęcie sprzed 3 lat wykonane jeszcze zwykłym kompaktem a nie lustrzanką :D
Aaa to zmienia postać rzeczy :p.
Usuńhopam że coś napiszesz :D
OdpowiedzUsuńudanych ferii ^^ już od emm.. dwóch dni xD czy trzech... gubię się w dniach..liczbach.
śliczne zdjęcie .
Haha XD Starość nie radość :D
UsuńDziękuję :D
Zazdrooooszczę ferii. :>
OdpowiedzUsuńWypoczywaj i baw się dobrze!
Dziękuję :)
UsuńJa chcę jeszcze z rok wakacji! :P
OdpowiedzUsuńTo se zrób XD
Usuń