2012/07/09

Therapy of luck


The end of the heat! (at least today)

For several days I realize the so-called therapy luck. My friend recommended me this blog and decided to finish it enchanted with the acquisition in a sad mood, and other unpleasant things that went through my head. As I think about them now, it makes me hair on my head. Brrr ...
According to the blog I set up my Jar of Success. I believe that it will appear more and more success. The next steps of therapy before me, but I know that I can. Keep your fingers crossed :)
For my treatment should also account for pinspire and pintest. They have inspired me to fight with sadness and pessimism :)


Last drags me to write (it's probably by my friend ... know that I'll get you XD). In the previous post you could see my latest story. Some stories are in the so-called drawer. Maybe I will publish them ... for example here?
Today I started to write a story. But if anything will come of it? We will see.

* * *


Koniec upałów !! (przynajmniej dzisiaj)


Od kilku dni realizuję tak zwaną terapię szczęścia. Moja przyjaciółka poleciła mi ten blog http://www.happyholic.pl i oczarowana nim postanowiłam skończyć z przejmowaniem się, smutnym nastrojem i innymi nieprzyjemnymi rzeczami, które chodziły mi po głowie. Jak teraz o nich pomyślę, to włos jeży mi się na głowie. Brrr...
Zgodnie z blogiem założyłam swój Słoik Sukcesów. Wierzę, że będzie się w nim pojawiać coraz więcej sukcesów. Kolejne etapy terapii przede mną, ale wiem że dam radę. Trzymajcie za mnie kciuki :)
Do mojej terapii należy też konto na pinspire i pintest. To one mają mnie inspirować do walki ze smutkiem i pesymizmem :)


Ostatnio ciągnie mnie do pisania (to pewnie przez moją przyjaciółkę...wiedz, że ja cię dopadnę XD). W poprzedniej notce mogliście zobaczyć moje najnowsze opowiadanie. Kilka opowiadań znajduje się w tak zwanej szufladzie. Może je opublikuję...na przykład tutaj ? 
Dzisiaj też zaczęłam pisać jakieś opowiadanie. Ale czy coś z niego wyjdzie? Zobaczymy.

* * *

Photo for today: panorama view

10 comments:

 1. Cieszę się z tego powodu razem z Tobą ^^
  Warto szukać szczęścia (:
  Trzymaj tak dalej! Jestem z Tobą i będę Ci wspierać w jakże słusznej sprawie :D trzymam kciuki jak najmocniej tylko potrafię !
  Pisz pisz! jak Ci wychodzi to szkoda marnować talentu ;p
  Piękne to zdjęcie *-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Słoik sukcesów? Muszę szybko zjeść ogórki, które zalegają w jedynym zacnie wyglądającym słoiku i założyć sobie coś takiego :D.
  Pisz, pisz dalej i publikuj koniecznie, bom ciekawa Twej twórczości. :)
  Zdjęcie jest naprawdę piękne- te ptaki, ach!
  Ps. Ja się nie cieszę z końca upałów. Uwielbiam je, ale w skrytości serca- co by nie zostać zlinczowaną, więc ciiicho sza ;p.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha XD Koniecznie załóż :)
   Dziękuję :*

   Usuń
 3. No, powodzenia. Widzę, ze alarm na Twoim drugim blogu chyba został stłumiony. W takim razie trzymaj się. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak miło :) Witam w krainie dążenia do szczęścia! Mam nadzieję, że słoik szybko będzie się zapełniał :)

  OdpowiedzUsuń