2012/10/05

Wieczór filmowy

Nie ma nic przyjemniejszego jak łóżko, przyjemnie ciepła kołdra, piżamki, ciało wysmarowane aromatycznym balsamem z masłem shea, miska popcornu i wieczorny film, który przypomina mi czasy dzieciństwa.
W dzisiejszy wieczór stacje telewizyjne wyjątkowo rozpieszczają nas propozycjami filmowymi. Ja zdecydowałam się na "Park jurajski". Film, który uwielbiam, kocham etc. Dlaczego ? Nie wiem. Może dlatego, że powstał w roku, w którym się urodziłam ? Zresztą, światową premierę miał dokładnie 2 dni po moim urodzeniu, tj. 9 czerwca.
Nie zmienia to jednak faktu, że ubóstwiam wręcz całą tą trylogię, Mogłabym ją oglądać milion razy, a i tak by mi się nigdy nie znudziła.

~ ~ ~ ~

Nie wiem czy uwierzycie, ale wczoraj wieczorem, a praktycznie już w nocy (ok. 22) miałam burzę O_O
Wiało okropnie, padało, grzmiało i błyskało O_O
Dzisiaj też pogoda nie jest na zewnątrz lepsza niż wczoraj - słyszę, że wieje, a więc głębiej zapadam się pod kołdrę i nie zamierzam spod niej wychodzić. Przynajmniej do końca filmu ♥~ ~ ~ ~

Pewnie chcielibyście wiedzieć jak mi idzie nauka ? Otóż tak: z historią nie mam problemów. Pamiętam jeszcze to, co uczyłam się do matury w maju, i teraz to wszystko tylko powtarzam. Z wosem jest już gorzej. Tutaj odzywa się moja niechęć do tego przedmiotu. Ale niestety nie mam wyjścia, muszę zacisnąć zęby i ogarnąć to jakoś. Jedyne co muszę zmienić w moim dotychczasowym systemie nauki to ograniczenie ilości książek, które staram się naraz ogarnąć. Za dużo. Musze pomału, po kolei. Czasu raczej mi nie zabraknie.
Jeśli uda mi się, za rok o tej porze powinnam być wykończona po wykładach (ale szczęśliwa - jeśli to będą studia prawnicze) i cieszyć się, że jest piątek i czeka mnie weekend. * * *

Zdjęcie na dzisiaj: po zachodzie słońca

6 comments:

 1. jak pięknie! Chyba mieszkasz podobanie jak ja w górskich okolicach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :*
   Nie XD To zdjęcie wakacyjne :D

   Usuń
 2. Też oglądałam Park Jurajski! Świetny jest, można oglądać w nieskończoność, jak Titanic'a :).

  Życzę Ci żebyś za ten rok była na studiach prawniczych. A tymczasem, niech nie zabraknie determinacji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O taaak *.* Zgadzam się <3

   Dziękuję *hug*

   Usuń
 3. "Park jurajski" jest zaj***** \m/
  U mnie też tak kiedyś było ! wiało i lało i grzmiało O_O
  Powoli a skutecznie ^^ Uda się.
  Cudowne to zdjęcie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O taaaak, zgadzam się *.*
   Masakra to była O_O
   Dziękuję :*
   Dzięki :*

   Usuń