2012/09/13

Skrob skrob

Hmm...trzeba by coś do Was naskrobać :D

Od dzisiaj zagościła u nas jesień. Zimno, szaro, deszczowo...ale na swój sposób ładnie. Lubię jesień, ten przełom jaki się dokonuje w przyrodzie, gdy kończy się lato i zaczyna coś nowego. Może będą jeszcze dni, kiedy będzie ciepło, ale nie będą to upały - je już pożegnaliśmy na dobre.
Za co lubię jesień ? Za chłodne wieczory, którym towarzyszy gorąca herbata, cieplutkie skarpetki i książka. Za różnokolorowe liście. Za babie lato. Za specyficzny jesienny zapach. Za deszcz (ale tylko wtedy, gdy jestem wtedy w domu...lubię patrzeć jak spływa strużkami po szybach ♥). I za wiele wiele innych rzeczy :)~ ~ ~ ~

Czy nadal mam wątpliwości ? Hmm...tak, chyba tak, ale staram się ich nie dopuszczać do głosu i wmawiam sobie, że:Oraz, że nie można z nich rezygnować. Jeśli teraz ich nie spełnię, to kiedy ? Teraz jest mój czas, moja chwila i zamierzam z niej korzystać. Za rok, o tej porze, chcę móc napisać, że zrobiłam wszystko co tylko mogłam. A czy uda mi się czy nie i tak będę z siebie zadowolona. 

~ ~ ~ ~

Na początku wspomniałam, że lubię jesień za książki, które czytam w chłodne wieczory. Jeśli o nie chodzi, to pochłaniam je nie tylko na jesień, ale również w innych porach roku, ponieważ kocham czytać. Teraz, gdy mam czytnik e-booków czytanie stało się dla mnie jeszcze przyjemniejsze. W każdej chwili mogę przeczytać jakąkolwiek książkę, na którą akurat nabiorę ochotę. Genialny wynalazek ♥Czytanie polecam każdemu. Czy mamy dobry czy zły nastrój, ucieczka w papierowy świat nas odpręży, pozwoli zapomnieć o problemach, a czasami wskaże ich rozwiązanie. 


~ ~ ~ ~

Dzień za dniem płyną szybko, szybciutko. Mam wrażenie, że urządzają sobie istne wyścigi, który szybciej dotrze do mety, która oznaczona jest słowem: "północ". 
Za niedługo rozpocznę naukę...samodzielną naukę, do której potrzebna jest mi olbrzymia dawka samodyscypliny. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Nawet nie dopuszczam do siebie takiej myśli, że może być inaczej. Chcę, żeby mi się udało ! Dlaczego ? Bo walczę o coś ważnego, a nawet najważniejszego w moim życiu. Trzymajcie kciuki :*

* * * 

Zdjęcia na dzisiaj: kilka zdjęć z międzynarodowej wystawy kwiatów w 2011 roku

Przepraszam za zalanie was zdjęciami, ale mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe :)


6 comments:

 1. Ja też kocham jesień. To moja ulubiona pora roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie umiem przekonać się do e-booków :(

  Cudowne zdjęcia, aż powiało latem, wiosną!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś tam , gdzieś tam gadał że znowu ma być gorąco xD
  I bardzo dobrze tak trzymaj :) to mi się podoba. Trzeba być dumny z tego co się osiągnie.
  Dasz rady ^^
  Super zdjęcia :D pierwsze genialne,
  wachlarze oraz kwiatki co ich tak dużo też mi się bardzo podobają i to przedostatnie <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łeee...nie wierzę w to :P
   Dziękuję, że jesteś, i że we mnie wierzysz ♥
   Dziękuję :* *hug*

   Usuń