2012/12/22

Merry Christmas

Święta, święta za pasem. W sklepach istne zakupowe szaleństwo. O zaparkowaniu samochodu gdziekolwiek można pomarzyć. Ludzie są tak pochłonięci zakupami, że nawet nie patrzą co wkładają do wózka - pakują wszystko jak leci, bo przecież "sklep będzie zamknięty przez DWA DNI !!". Ech...brak słów czasami.
Zawsze było to dla mnie niewyjaśnione zjawisko - przed każdymi świętami, wtedy, gdy sklepy miały być zamknięte, ludzie kupowali (i kupują nadal) niewyobrażalne ilości jedzenia. I tak się zastanawiam - jak to jest możliwe, żeby zjedli to wszystko w ten jeden (ewentualnie dwa) dni ? To jest a-wykonalne.
No ale koniec tych filozoficznych rozważań. Pora przejść do przyjemniejszych rzeczy :)

~ ~ ~ ~

Miały być białe święta. Właśnie: "miały".

Pamiętacie jak zamieściłam ten obrazek, gdy na początku grudnia spadł śnieg?
Jak widać się sprawdził...

Ale jak to zwykle bywa w naszym kochanym kraju śniegu nie ma. A raczej jest, ale nie tam, gdzie my mieszkamy. Ech, co za życie (z tego co wiem,  to nad morzem śnieg mają >_>)

Właśnie oglądam prognozę pogody - jutro śnieg *.*
(który, z tego co właśnie widzę, zaraz stopnieje w Wigilię, albo w pierwszy dzień świąt >_>)

~ ~ ~ ~

Karp w wannie pływa, choinka ubrana, pierniczki upieczone, inne słodkości są albo w trakcie robienia, albo będą robione a ja jakoś powoli wprowadzam się w tą świąteczną atmosferę. Mam nadzieję, że do świąt zdążę xD(mmmmm zapach francuskich ciasteczek ♥ ubóstwiam ten zapach <3 jestem w niebie ♥)

~ ~ ~ ~

Na czas świąt (i w sumie kilka dni przed świętami) odpuściłam sobie naukę. Zwyczajnie jest za dużo rzeczy do zrobienia, żeby to jeszcze pogodzić z nauką. Trudno, po świętach trzeba będzie trochę więcej rzeczy zrobić, ale jakoś sobie poradzę.
Zresztą mają to być dla mnie wyjątkowe święta ! I takie będą ! Nie pozwolę ich sobie zniszczyć brakiem śniegu albo innymi problemami ! No way !


~ ~ ~ ~

Wiecie co ? Kocham Boże Narodzenie ♥ 


Chciałabym Wam życzyć wesołych, spokojnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia. Aby spełniły się wszystkie Wasze najskrytsze marzenia i żeby Nowy Rok przyniósł Wam wiele dobrego :)


~ ~ ~ ~

I teraz mega ogłoszenie ! Niektórzy z Was, już o tym wiedzą, reszta dowie się właśnie teraz. 
Od 1 stycznia rozpoczynam projekt 365 photo days.  Z jednej strony już nie mogę się doczekać, mam masę pomysłów, a z drugiej strony się boję czy podołam temu zadaniu. Trzymajcie za mnie kciuki :)
Zdjęcie będą publikowane na blogu, którego adres własnie Wam podam: 365 Lucky Photo Days. Do wyglądu się za bardzo nie przywiązujcie, bo być może coś tam jeszcze zmienię :)

Nie mogę się już doczekać, jak zacznę go robić *.*

* * *

Zdjęcie na dzisiaj: własnoręcznie pieczone przeze mnie pierniczki ♥ 

Przepis pochodzi stąd: Nadziane pierniczki4 comments:

  1. Przepiękne jest to zdjęcie pierniczków <3
    Yey Święta !

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne! Kocham atmosferę świąt:):):) Mogłaby taka być cały rok! I jak zwykle na święta brak śniegu:(

    OdpowiedzUsuń